دوشنبه, ۱۶ اردیبهشت,۱۳۹۸

نصب اپلیکیشن به ۳ روش جدید و کاربردی

نصب اپلیکیشن : حتما دیدید که بسیاری از افراد برای نصب اپلیکیشن خود بر روی گوشی مخاطبین به دنبال روش های مختلف می باشند ، بسیاری از این گروه ها با تبلیغات در وب سایتهای مختلف سعی درآن دارند که اپلیکیشن خود را گسترده کنند و نصب اپلیکیشن بیشتری بگیرند . بسیاری هم از روش نصب تضمینی اپلیکیشن استفاده می کنند و گروهی نیز از روش پیامک برای افزایش نصب اپلیکیشن خود استفاده می کنند .

ما در این مقاله سعی می کنیم هر ۳ روش نامبرده را به صورت کامل معرفی کنیم و ببینم کدام روش بیشترین افزایش نصب اپلیکیشن را خواهد آورد .
نصب اپلیکیشن از طریق تبلیغات در سایت ها

وقتی توی گوگل جستجو می کنید نصب اپلیکیشن ، یا وب سایت موبایل و یا هر کلمه ای که مربوط به اپلیکیشن باشد می بینید که سایت های زیادی هستند که وجود دارند و بسار هم فعال می باشند . بسیاری از برنامه نویسان و یا گروه های طراحی اپلیکیشن موبایل برای افزایش نصب اپلیکیشن خود به این سایت های می روند و از مدیران سایت ها می خواهند که نرم افزار آنها را نیز در وب سایتشان به عنوان یک پست قرار بدهند.

برخی از این وب سایت ها به راحتی قبول می کنند و برخی دیگر که بسیار محبوب تر و پربازدید تر می باشند با دریافت هزینه قبول می کنند که آن اپلیکیشن را به عنوان یک پست از سایتشان قرار دهند . اما این کار چندین عیب دارد اول اینکه با قراردادن پست های جدید در سایت پست شما از دید کاربر پنهان می شود و کاربر با جستجو و یا به صورت اتفاقی می تواند اپلیکیشن شما را ببیند و یا اینکه جستجو کند تا اپلیکیشن شما را پیدا کند .

پس اگر به دنبال نصب اپلیکیشن هستید این روش اصلا به صرفه نیست مگر آن که فکر شما این باشد که از آن سایت برای وب سایتتان یک لینک بگیرید ( البته اگر وب سایت داشته باشید ) ، یعنی مدیر سایت بیاید برای معرفی نرم افزار شما و آدرس سایتتان رو معرفی کند که در این صورت کاملا روش درستی را پیش گرفته اید .

نصب اپلیکیشن
نصب اپلیکیشن

اما کار دیگری که می توانید انجام دهید این است که در این سایت تبلیغات بنری یا متنی انجام دهید ، الان دیگر اکثراً سایت ها تبلیغات بنری و متنی بسیاری دارند که شما می توانید با پرداخت هزینه مناسب یک موقعیت خوب از صفحه را انتخاب کنید و تبلیغات خود را آغاز کنید ، می توانید روی بنر هم لینک دانلود اپلیکیشن خود را قرار دهید تا با کلیک بر روی آن اپلیکیشن را کاربر دانلود کند .

این روش هیچ تضمینی برای افزایش نصب اپلیکیشن شما نخواهد بود زیر اکثر این بنرها بر اساس مدت زمانی مشخص می باشند که اعلام می کنند و اکثر این بنرها به مدت یک ماه می باشد ، و یعنی شما فقط یک ماه بنرتان در دید کاربران آن سایت قرار می گیرد.

اما مدل دیگری که جدیداً سایت های پر بازدید برای برای افزایش نصب اپلیکیشن مد نظر گرفتند ، نصب تضمینی اپلیکیشن می باشد ، یعنی به شما تعهد می دهند که تا زمانی که به واسطه بنرتان تعداد نصب اپلیکیشن مد نظر را نگرفتنه اند بنر شما را برندارند . برای مثال با شما قرارداد می بندد که اپلیکیشن شما را ۱۰۰۰ نفر از سایت نصب کنند ، و هر وقت به حد نصاب رسید بنر شما را بر می دارند.

نتیجه : تبلیغات در سایت با توجه به آزمون و خطاهایی که شرکت فراتهران انجام داد فقط به روش نصب تضمینی اپلیکیشن مفید و سودآور می باشد و ما بقی روش ها معمولا باعث افزایش نصب اپلیکیشن شما نمی شوند و بازخورد مناسبی نداند .

نصب تضمینی اپلیکیشن

یکی از روش هایی که این روزها بسیار عمومی شده و روی بورس قرار دارد روش نصب تضمینی اپلیکیشن می باشد ، که ارسال از طریق پوش نوتیفیکیش می باشد . این روش یک روش تبلیغاتی مزاحم معروف می باشد ، باید آنقدر متن تبلیغاتی شما قدرتمند باشد که کاربران را ترغیب به نصب اپلیکیشن شما کند . برای افزایش نصب اپلیکیشن از این طریق شما در مرحله اول نیاز به یک متن قدرتمند با ۱۵۰ تا ۱۷۰ کاراکتر می باشید و یک آیکون ۲۵۰ در ۲۵۰ که وقتی متن برای کاربران ارسال می شود با دیدن متن و کلیک بر روی آن اپلیکیشن شما بر روی دستکاه مخاطبین هدف نصب شود .

افزایش نصب اپلیکیشن از طریق پیامک

خب شاید به ذهن شما این برسد که ما لینک دانلود اپلیکیشن به همراه یک متن تبلیغاتی را برای گروهی از مخاطبین ارسال کنیم . البته این روش هم بدک نیست اما روش صد در صد درستی نیست . زیر این روزها اکثر افراد دریافت پیامک های تبلیغاتی را بسته اند و شما می بایست فقط از طریق بلک لیست برای آنها پیام ارسال کنید .

اما شرکت فراترهان طبق تجربه ای که انجام داد به یک نتیجه جالب رسید ، ما قبل از تولید نهایی نرم افزار برای افراد در آن زمینه کاری که اپلیکیشن قرار بود تولید بشود شروع به محتوا سازی کردیم و به عنوان یک پیامک برای مخاطبین ارسال می کردیم و طبق همین ارسال ها از افرادی که علاقه مند بودند در آن موضوع بیشتر بدانند می خواستیم عدد یک را برای ما بفرستند تا ما متوجه بشیم از هر ۱۰۰۰ تا ارسال چند نفر علاقه مند به اطلاعاتی که ما میدیم هستیم و در ۲ ماه ما بیش از ۶۰۰۰ مخاطب داشتیم که دوست داشتند همیشه پیام های ما را دریافت کنند.

وقتی اپلیکیشن ما طراحی شد لینک دانلود را برایشان فرستادیم و دیدیم بیش از ۴۰۰۰ نصب اپلیکیشن دریافت کردیم . که اکثر این افراد هنوز در اپلیکیشن فعال هستند و یا حداقل اپلیکیشن بر روی گوشیشان نصب می باشد .

ثبت نظر