دوشنبه, ۱۶ اردیبهشت,۱۳۹۸

نصب تضمینی اپلیکیشن شادی لند

نصب تضمینی اپلیکیشن شادی لند: شادی لند یه سرزمین پر از بازی های سرگرم کننده و آموزشی می باشد . این اپلیکیشن که به تازگی توسط برنامه نویسان خلاق ایرانی تولید شده است طرفدار زیادی پیدا کرده است . برای نصب تضمینی اپلیکیشن شادی لند از ارسال بر اساس گروه سنی استفاده شده است .

تو شادی لند میتونی :
• توی خونه به مادر تو درست کردن کیک های خوشمزه و رنگارنگ کمک کنی
• با مادر بزرگ به کارهای مزرعه رسیدگی کنی
• کمک بابا جون تو مغازه باشی
• و به یه اردوی هیجان انگیز کنار برکه با پدربزرگ بری
نصب تضمینی اپلیکیشن شادی لند
نصب تضمینی اپلیکیشن شادی لند

بازی شادی لند طوری طراحی شده که علاوه بر جذب کودکان و سرگرم کردن آنها، نکات آموزشی نیز به آنها آموزش می دهد.
به عنوان مثال در مجموعه بازیهای خانه شمارش، جمع، تقسیم ،ساعت و … در قالب بازی به کودک آموزش داده میشود

بخشهای بازی شادی لند

مزرعه : در این قسمت مراحل کاشت و برداشت محصولات کشاورزی به صورت ساده، جذاب و سرگرم کننده به کودک آموزش داده میشود.علاوه براین اسامی میوه ها، رنگها ، شمارش اعداد و اندازه گیری نیزآموزش داده میشود.

خانه : در این بخش کودک تمامی مراحل پختن کیک از جمله اضافه کردن صحیح و به اندازه مواد اولیه ، هم زدن، پختن و تزیین کردن را انجام میدهد که در حین انجام دادن آنها با مفاهیم اولیه ریاضی نیز آشنا میشود.

برکه : این قسمت پر از بازی های سرگرم کننده و جذابه. ماهی گیری، جهت یابی، آشنایی با حیوانات و بچه های آنها ، غذا دادن به حیوانات از جمله بازی های این قسمت میباشد. بازی های این بخش به گونه ای طراحی شده اند که سرعت عمل کودک را افزایش می دهد.
پیشهاد سردبیر به شما
نصب تضمینی اپلیکیشن چوپان

مغازه : اداره مغازه در این بخش به کودک داده میشود. از طراحی و تزیین اسباب بازی های مغازه گرفته تا قیمت گذاری و رسیدگی به مشتریان و صدور فاکتور. اعداد زوج و فرد، جمع اعداد از جمله نکات آموزشی این بخش می باشد .

گرافیک بازی بسیار مدرن و منحصر بفرد بوده و وجود شخصیت های پسر، دختر، مادر، پدر، مادربزرگ و پدر بزرگ حس صمیمیانه و گرمی را به کودک میدهد . این مورد در نصب تضمینی اپلیکیشن شادی لند بسیار موثر بوده است .

در تمامی قسمتهای بازی، راهنمایی های صوتی با صدای شخصیت های بازی به کودک در به انجام دادن و پایان رساندن مرحله کمک کند.

طبق روال برنامه های قبلی با به پایان رساندن قسمت های مختلف بازی میتوانید امتیاز جمع آوری کرده و ثبت کنید تا نام شما در تابلو امتیازات نشان داده شود. با توجه به امتیاز میتوانید جز کاربران برتر ماه نیز اعلام شوید.

توجه : با توجه با استفاده از فرمت فشرده سازی جدید، این بازی فقط برروی دستگاه هایی که نسخه اندروید آنها ۴.۳ و بالاتر بوده قابل نصب و استفاده می باشد.

نصب تضمینی اپلیکیشن شادی لند در ۳ هفته کاری انجام شد و بیش از ۶۰ هزار نصب فعال برای این مجموعه دریافت شد که باز هم مثل همیشه شرکت فرا تهران توانست کیفیتی را به نمایش بگذارد که مجموعه شادی لند همچنان با شرکت فراتهران فعالیت نماید.

ثبت نظر