دوشنبه, ۱۶ اردیبهشت,۱۳۹۸

نصب تضمینی اپلیکیشن میلیونرها

نصب تضمینی اپلیکیشن میلیونرها: داشتن ثروت، حق طبیعی هر انسانی است. هیچ انسانی بدون در اختیار داشتن پول نمی‌تواند به بالاترین رشد روحی و استعدادهای خود برسد. ثروت امکانات کافی را برای یک زندگی پر بار دراختیار بشر قرار می‌دهد. ما برای یک زندگی مفید می‌بایستی به سه جنبه یعنی جسم، ذهن و روح توجه کامل نماییم.
ثروتمند شو!!

– چگونه؟!
– از چه راهی؟!
– با چه برنامه ای؟!
– آیا موفق می شوم؟
این برنامه قوانین اولیه ثروتمند شدن و رسیدن به قله های کسب درآمد را در اختیار شما خواهد گذاشت!
باور کنیم حتی «پولدار شدن»، بدون درآمد اولیه ! بدون حتی ایده بزرگ، و با هر توانایی ممکن است!

نصب تضمینی اپلیکیشن میلیونرها
نصب تضمینی اپلیکیشن میلیونرها

اپلیکیشن میلیونرها بسیار مورد توجه دوستان و علاقه مندان قرار گرفته است . این اپلیکیشن با اراپه یک برنامه ریزی دقیق و هدفمند توانسته است که مخاطبین بسیار زیادی را به خود جلب کند . اما هر کسب و کاری علاقهمند به رشد می باشد . این اپلیکیشن هم برای اینکه بتواند رشد بهتر و سریعتری داشته باشد به نصب تضمینی اپلیکیشن موبایل روی آورده .

در تماسی که با شرکت فرا تهران داشته مایل بودند روی ۵ هزار نصب فعال و با کیفیت داشته باشند . این برنامه بدون هیچ تبلیغاتی بیش از ۶۰۰۰ نصب فعال داشت و علاقه مندان به اپلیکیشن در حال استفاده از آن بودند .

اما بعد از شروع تبلیغات نصب تضمینی اپلیکیشن میلیونرها بعد از یک ماه بیش از ۸۰ هزار نصب فعال داشته و توانسته است ازطریق پرداخت درون برنامه ای به درآمدهای میلیونی هم برسد . شرکت فراتهران مفتخر می باشد که توانسته باعث رشد و توسعه این اپلیکیشن محبوب بشود . مجموعه میلیونرشو همچنان با شرکت فراتهران فعالیت می کند .

در نصب تضمینی اپلیکیشن میلیونرها ما سعی کردیم با پیدا کردن متن های تبلیغاتی زیبا و جذاب افراد را دعوت به نصب این اپلیکیش نماییم . در روزهای اول تبلیغات افراد بسیار زیادی علاقه مند شدند که این اپلیکیشن را نصب نمایند . زیرا این اپلیکیشن به شما کمک می کند که به صورت کاملاْ اصولی و استاندارد یاد بگیرید که چگونه به درآمدهای میلیونی برسید .

در نصب تضمینی اپلیکیشن شرکت فرا تهران به کیفیت خدمات خود می اندیشد.

ثبت نظر