نصب تضمینی اپلیکیشن

امروزه خیلی از کسب و کارها به سراغ این موضوع رفتند که برای خود یک اپلیکیشن داشته باشند و در گوشی مخاطبین حضور فعال داشته باشند و برای اینکه بتوانند بیشتر دیده شوند راهی جز افزایش مخاطب ندارند.

یکی از بهترین روش ها، نصب تضمینی اپلیکیشن موبایل می باشد .

یعنی شما با این روش صد در صد در گوشی مخاطب حضور پیدا می کنید و آن هم با علاقه و تایید خود مخاطب. این روش با نصب اجباری اپلیکیشن کاملا متفاوت می باشد.

بیشتر دیده می شوید


وقتی افرادی بیشتری اپلیکیشن شما را نصب کنند به این معنا هست که در گوشی افراد زیادی هستید و فقط یک کار باید بعدش انجام دهید تا فروشتان افزایش یابد.

چرا باید از نصب تضمینی اپلیکیشن استفاده کنیم؟


  1.  نصب بیشتر اپلیکیشن نشانه موفق بودن ایده آن است.
  2. تعداد بالای نصب باعث نصب های بیشتر و اعتماد سازی برای کاربران دیگر است.
  3.  هر چه بیشتر اپلیکیشن ها نصب شود تعداد مخاطب بیشتری برند شما را خواهد شناخت.
  4.  نصب بیشتر نشانه رضایت و محبوبیت اپلیکیشن است.

یک برنامه اندروید زمانی برای کسب درآمد استفاده میشود که تعداد کاربران بالایی داشته باشد و شما بتوانید با نمایش دادن تبلیغات به این کاربران کسب درآمد کنید.

نصب تضمینی اپلیکیشن که به نصب به ازای پرداخت نیز معروف است یکی از بهترین راهکارها برای نصب بالا بردن و پیشرفت اپلیکیشن ها می باشد.

در نصب تضمینی شما فقط به ازای هر نصب هزینه پرداخت می کنید که این هزینه برحسب نوع، حجم فایل و کیفیت اپلیکیشن شما متغیر است.


چندین نکته قبل از سفارش  نصب تضمینی اپلیکشین:

۱ – نصب تضمینی اپلیکیشن شما به معنای تضمین فروش یا افزایش فروش محصولات شما نیست ، تیم تبلیغاتی شرکت فراتهران براساس موضوع و دسته بندی و همچنین کاربرد برنامه شروع به تبلیغ اپلیکیشن شما میکند و طبیعتا کاربرانی که برای نصب اقدام میکنند ۱۰۰ درصد واقعی هستند و امکان اینکه از اپلیکیشن شما نیز خرید نمایند خیلی دور از انتظار نیست.

۲ – اپلیکیشن هایی که مورد تایید کافه بازار یا سایر مارکت های معتبر باشند را میپذیریم.

( در صورتی که در هیچ مارکتی منتشر نشده است، باید تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران بوده و سایر نکات زیر را داشته باشد. )

۳ – اپ شما باید دارای پنل نصب دقیق ( پوشه ، وان سیگنال و … ) باشد.

۴ – از گرافیک و کاربرد قابل قبولی برخوردار باشد.

۵ – پولی نباشد ( درون پرداخت مسئله ای نیست )

۶ – نصب برای اپلیکیشن هایی که فقط در یک منطقه یا شهر کاربرد دارند انجام نمیشود . ( میتوانید از تبلیغات گسترده استفاده نمایید ، تماس بگیرید )

استراتژی‌های تبلیغات موبایلی در نصب اپلیکیشن موبایل

  • افزایش نصب اپلیکیشن ( پرداخت براساس تعداد نصب CPI )
  • افزایش آگاهی مخاطبان از برند (پرداخت بر اساس تعداد نمایش CPM )
  • هدایت کاربر به صفحه فرود ( پرداخت بر اساس تعداد کلیک CPC )

روش های افزایش نصب

روش های افزایش نصب تضمینی اپلیکیشن که شرکت فراتهران به کار گرفته است به شرح زیر است :

  • تبلیغات نوتیفیکیشن
  • پاپ آپ
  • تبلیغ در مجموعه ای از پرطرفدار ترین کانال های اندرویدی تلگرام !

همانطور که میدانید تبلیغ در کانال های مختلف به صورت بازدید و ساعتی است که هزینه های بسیار بالایی دارند که ممکن است شما یک نصب بگیرید و ممکن هست هزار نصب!!! اما ما در کانال هایی با مضمون اپ های اندرویدی به ازای نصب از شما هزینه دریافت خواهیم کرد! (شرایط پذیرش اپلیکیشن برای تبلیغ: حتما مورد پذیرش یکی از مارکت ها (کافه بازار یا …) قرار گرفته باشد. دارای پنل نصب دقیق باشد ) (وان سیگنال، پوشه و …)

شماره تماس : 09121510244

نصب تضمینی اپلیکیشن