بهینه سازی وب سایت ( سئو )

بهینه سازی سایت

بهینه سازی سایت : طراحی سایت اولین قدم برای حضور موثر در دنیای اینترنت برای معرفی شرکت ها ، کالا و خدمات می باشد.ولی برای کسب درآمد بیشتر و جذب بازدید کنندگان بیشتر به سایت نیاز به راه کار های جدیدی دارید. یکی از این راه کار های موثر بهینه سازی سایت و سئو سایت می باشد.

ولی:

بهینه سازی سایت را از کجا شروع کنیم؟

تفاوت طراحی سایت با توسعه سایت در چیست؟

بهینه سازی سایت چه تاثیری بر روی کسب و کار ما خواهد گذاشت؟

برای پاسخ به این سوالات و کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با طراحی سایت و بهینه سازی سایت فراتهران همراه باشید:

بهینه سازی سایت چیست؟

در ایران ۹۸ درصد افراد از موتور جستجوی گوگل برای یافتن سایت های مورد نظرشان استفاده می کنند. ۷۵ درصد ای افراد نیز فقط در صفحات اول به دنبال سایت یا مطلب مورد نظر خود می باشند و از رفتن به صفحات دوم و سوم خودداری می کنند، برای حضور در رتبه های نخست نتایج جستجو باید به صورت علمی و بر اساس الگوریتم های موتور های جستجو بر روی سایت کار شود.

بهینه سازی سایت
بهینه سازی سایت

بهینه سازی سایت در واقع تکنیکی است که سایت را بر اساس معیار های موتور های جستجو بررسی ، عیب یابی کرده و مطالب ، لینک های ورودی- خروجی و کد های سایت را بهبود و ارتقا می دهد. شرکت طراحی سایت فراتهران با زیر نظر گرفتن آخرین تغییرات و تکنیک ها و الگوریتم های موجود بهترین ها را برای شما فراهم می کند. یکی دیگر از فواید و نتیجه های سئو سایت و بهینه سازی سایت افزایش میزان بازدید سایت و ورود مشتریان و بازدیدکنندگان جدید به سایت می باشد. در واقع با بهینه سازی سایت موتور های جستجو کار تبلیغ سایت شما را بر عهده می گیرند.

مطالب در بهینه سازی سایت

شاید مهم ترین عامل در سئو سایت و بهینه سازی سایت مطالب باشند. مطالب باید کاملا جدید بوده ، تکراری نباشند و بر اساس اصول سئو نوشته شده باشند.(استفاده از تگ های H1,H2,H3,…. )

کد های صحیح در بهینه سازی سایت

اولین چیزی که موتور های جستجو به آن اهمیت می دهند کارکرد صحیح سایت ، کد نویسی بی عیب و نقص و سرعت لود سایت مخصوصا در صفحات نخست می باشد. این نکات حتما باید در مرحله طراحی سایت به صورت کامل رعایت شوند و در صورت نیاز بهینه سازی شوند.

استفاده از استاندارد های طراحی سایت

بهترین راه بهینه سازی سایت و سئو سایت استفاده از استاندارد های طراحی سایت و طراحی سایت بر اساس اصول سئو می باشد یعنی بهتر است ما از ابتدای کار به فکر سئو و بهینه سازی سایت بوده و سایتمان را بر این اساس طرح ریزی و پیاده سازی کنیم. ولی اگر شما سایتی دارید که قبلا طراحی شده و اکنون به فکر بهینه سازی آن افتاده اید با فراتهران همراه شوید. این شرکت با استفاده از بهترین ابزار ها ، برنامه نویسان و طراحان سایت بهترین بهینه سازی سایت را برای شما انجام خواهد داد.

استفاده از ابزار وب مستر برای بهینه سازی سایت

این ابزار که توسط خود موتور های جستجو ارائه شده است ، این امکان را می دهند تا سایت را به آن ها معرفی کرده ، آخرین تغییرات سایت را اعلام کرده و مطالب اختصاصی را به نام سایت خودتان ثبت کنید(Fetch). همچنین استفاده از این ابزار باعث می شود تا موتور های جستجو سایت شما را پر اهمیت دانسته و به طور مکرر به آن سر بزنند.

سئو
سئو

سئو سایت

شرکت طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت فراتهران ، با بهره گیری از آخرین متد روز دنیا ، سایت شما را بر اساس الگوریتم های موتور های جستجو بهینه سازی کرده و کسب رتبه های نخست در نتایج جستجو را برایتان فراهم می کند. برای مشاوره رایگان تماس بگیرید.

فرآیند بهینه سازی سایت

فرآیند بهینه سازی سایت

چرا باید از سئو یا بهینه سازی سایت استفاده کرد؟

اهمیت سئو یا بهینه سازی سایت از آنجا ناشی می شود که اکثر مردم از موتورهای جستجو برای رسیدن به مطلب یا محصول مورد نظر خود استفاده میکنند.و اهمیت بهینه سازی جایی به اوج خود میرسد که اکثر مردم فقط به صفحه‌ی اول نتایج جستجو نگاه میکنند. بنابراین برای داشتن ترافیک بالا از طرف موتورهای جستجو، این مسئله الزامی است که سایت شما در صفحه‌ی اول نتایج جستجو قرار گیرد.

  • اکثر کاربران اینترنتی صفحات مورد نظر خود را از موتورهای جستجوی اصلی مانند گوگل، بینگ و یاهو پیدا میکنند، از اینرو بهینه سازی (سئو) مناسب کلید شما برای رسیدن به بازدید بیشتر است.
  • علاوه براین موتورهای جستجو همان چیزی را در اختیار کاربران قرار میدهند که آنها بدنبالش هستند به همین دلیل در مقایسه با تبلیغات اینترنتی مشتریان
  • اعتماد بیشتری به سایت شما خواهند داشت و این امر ارزش سئو را دوچندان خواهد کرد.
  • کلمات جستجو شده توسط کاربران در موتورهای جستجو اهمیت بالایی دارند، تجربه نشان داده است که جذب بازدیدکننده زیاد از طریق گوگل میتواند .
  • موفقیت هر شرکتی را تضمین کند، بازدید بدست آمده از روش سئو بر هر نوع تبلیغ برتری داشته و هزینه کمتری را نیز به شما تحمیل خواهد کرد.
  • هر وب سایتی که به سوی تجارت و بازرگانی حرکت میکند، باید صفحات وب خود را برای موتورهای جستجو بهینه سازی کند. هدف نهایی یک وب سایت جلب کاربران اینترنتی میباشد، و مطالعات نشان داده است که پهنه عظیمی از کابران اینترنتی وب سایت ها را در موتورهای جستجو پیدا کرده اند.