هدف اول فراتهران که با برند تجاری نگین اس ام اس فعالیت می کند، ایجاد یک سامانه پیامکی آسان و کاربردی جهت ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه توسط تمام کسب و کارهای مختلف است. سیستم پیام کوتاه نگین اس ام اس به هیچ نوع نرم افزار و دستگاه جانبی احتیاج ندارد و حتی برای استفاده از خدمات پیامکی آن، نیازی به دسترسی مداوم به اینترنت نیست. چرا؟ چون این سیستم پیامکی می‌تواند اس ام اس های تبلیغاتی انبوه شما را در زمان‌های از پیش تعیین شده هم ارسال نماید.

نگین اس ام اس به سلایق و نیازهای مشتریان خود احترام می‌گذارد و افتخار دارد که در طول ۵ سال گذشته توانسته خدمات پیامکی خوبی به آنها ارائه دهد و از هر نظر رضایت آنها را جلب نماید. دقیقاً به دلیل همین احترام است که ما اقدام به فروش پنل های پیامکی مختلفی با امکانات و قیمت های مختلف کرده‌ایم تا کاربران بتوانند بر اساس بودجه و نیاز خود، اقدام به خرید پنل اس ام اس نمایند.

هنگام خرید پنل اس ام اس، به نیازهای خود فکر کنید. در صورتی که قصد ارسال اس ام اس تبلیغاتی انبوه با تعداد بالا را دارید، بهتر است که یک پنل پیامکی بزرگتر را خریداری کنید تا تعرفه ارسال شما کمتر شود و در نهایت، در هزینه تبلیغات پیامکی خود صرفه جویی کرده باشید. همچنین، وقتی که قصد استفاده از امکانات بخصوصی را دارید، پیشنهاد ما خرید پنل اس ام اس بزرگتری است. چرا که پنل های پیامکی بزرگتر، امکانات بیشتری در اختیارتان می‌گذارند.

البته، نگین اس ام اس کاربرانی که قصد ارسال پیام کوتاه تبلیغاتی کمتری هم دارند را فراموش نکرده است و برای رفع نیازهای آنها، اقدام به فروش دو پنل اس ام اس پایه و اقتصادی کرده است که دقیقاً با توجه به نیاز این کسب و کارها تنظیم شده‌اند. در صورتی که قصد دارید تعداد کمتری پیامک تبلیغاتی انبوه ارسال کنید و این ارسال ها به صورت متناوب نیستند، پیشنهاد می کنیم اقدام به خرید یکی از این دو پنل پیامکی نمایید.

بعد از خرید یک پنل پیام کوتاه، شما می‌توانید به کمک آزمایشگاه نگین اس ام اس، پلاگین ارسال اس ام اس انبوه مربوط به سیستم مدیریت محتوای وب سایت خود را دانلود کنید و آن را نصب نمایید. بدین ترتیب، به راحتی می‌توانید از طریق سیستم مدیریت محتوا یا CMS خود به ارسال، دریافت و مدیریت پیامک های انبوه بپردازید.

به علاوه، شما از طریق وب سرویس نگین اس ام اس می‌توانید با چند خط کدنویسی ساده، هر وب سایت یا نرم افزار دیگری را نیز به سامانه پیامکی ما متصل نمایید و پیامک ها را هر طور که دوست دراید مدیریت کنید. بدین ترتیب، نرم افزار شما می‌تواند به صورت اتوماتیک به سیستم پیامک ما متصل شود و اقدام به ارسال و دریافت پیامک نماید.

 

ورود به سایت نگین اس ام اس جهت دریافت امکانات و تعرفه ها